تاریخ امروزمی 20, 2024

یا مهدی برخیز و رستاخیز جهانی بپا کن!

آسمان در این شب‌های دیجور خون می‌گرید و از قلب سرزمین غزه مدام خون می‌جوشد و آنچنان بنیامین جلاد و خونریز از زمین و هوا ملت فلسطین را بویژه مردم مظلوم غزه را به شدت قتل‌عام می‌کند که گویی گرگان هار و سگان لاشخوار با چنگال‌ها و دندان‌های تیز و خون‌ریزشان هزاران گوسفند بی چوپان را در یک دشت برهوت مورد تهاجم خویش قرار داده‌اند و تکه‌تکه و پاره‌پاره می‌کنند و می‌بلعند و در پیش چشم عالم وآدم می‌غرّند و می درند و می‌کشند و رجز می‌خوانند و فرعون‌وار شعار انا ربکم الاعلی را سر می‌دهند و هیچکس جرئت و جسارت ندارد که از این گوسفندان بی دفاع و بره‌ها و بزغاله‌های ناز و نازنین دفاع کند. نفرین بر اینهمه قساوت و خشونت و بربریت در قرن بیست و یکم!

مهدی‌‌جان برخیز و رستاخیز حسینی و جهانی بپا کن! یک سید حسنی بنام سیدعلی حسینی خامنه‌ای از سرزمین خراسان برخاسته و درفش سرخ شهادت را به دوش گرفته و علیه سفیانی و دجال خونریز آهنگ شورش و یورش کرده است.

دجال خونریز بیت المقدس را اشغال کرده است و شیوخ و سلاطین عرب به عنوان نسل سفیانی، اکنون در برابر دجال یک چشم سر سازش و کرنش به زمین سائیده‌اند.

والله اگر ابراهیم خلیل الله در این دنیا رجعت می‌کرد، بدون شک در رکاب تو علیه اسراییل و نوادگان جلاد و خونریز خود تا آخرین رمق حیات می جنگید و اینهمه بت‌خانه‌های زرین و آهنین را با تبر تیز می‌شکست و ویران می‌کرد.

والله اگر موسی کلیم الله در این دنیا رجعت می‌کرد باز در رکاب تو علیه بنیامین این نواسه فرعون و قارون و بلعم باعورا و سامری می‌جنگید و عصایش را تبدیل به اژدها می‌کرد و تمام مارهای دروغین را می‌بلعید و بدستور تو تمام این پیروان دروغین خود را در دریای نیل غرق می‌کرد.

والله اگر عیسی روح الله در این دنیا رجعت می‌کرد (که براساس مذهب شیعه او در عصر ظهور رجعت خواهد کرد) با دم مسیحایی این سلاطین عیاش و دنیا پرست را یا زنده می‌کرد یا با ضرب گلوله جهان اسلام را از شر اینها نجات می‌بخشید.

مهدی‌جان! بر اساس قرآن و سنت تو یک روزی ظهور خواهی کرد و جهان را پر از عدل و قسط و برادری و برابری خواهی کرد.

در سوره انبیاء آیه 105 درباره حاکمیت مهدی و صالحان در روی زمین چنین می‌خوانیم:” ولقد کتبنا فی الزّبور من بعد الذّکرانَّ الارض یرثها عبادی الصالحین”: ما در کتاب زبور داوود بعد از ذکر(تورات) نوشتیم که یک روزی انسانهای مومن و صالح وارثان و حاکمان زمین خواهند شد. منظور از بندگان صالح حضرت مهدی و امت محمد رسول الله در آخرالزمان می‌باشند که روزگاری حضرت مهدی در کنار کعبه قیام خواهد کرد و جهان را پر از عدل و قسط خواهد کرد و امت واحده را تحت پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله در وجب وجب کره زمین تاسیس خواهد کرد و تمام کفار و مشرکین و منافقین زمین را مغلوب خواهد ساخت.

یا پیامبراکرم درباره ظهور مهدی چنین گفته‌ است:” فیبعث الله رجلاً من عترتی اهلبیتی، یملأ الارض قسطاً و عدلاً کما مُلئَت ظلماً و جورا”: خداوند روزی، یک مردی بنام مهدی را (که از عترت و اهل بیت من است) در روی زمین مامور به قیام خواهد کرد. او با 313 نفراز کنار کعبه قیام خواهند کرد و جهان را پراز قسط و عدل و برادری و برابری خواهند کرد. او زمانی برمی‌خیزد و رستاخیز جهانی خلق می‌کند که ظلم و جور و جنایت و خشونت تمام کره زمین را پر کرده باشد.

یا امام باقر علیه السلام فرمود: انّ القایم یملک ثلاثماة و تسع سنین کما لبث اهل الکهف فی کهفِهِم یملاء الارض عدلا و قسطا کما ملئت ظلماً و جوراً”: همانا قایم 309 سال به اندازه درنگ اصحاب کهف در غارشان، در روی زمین حکومت خواهد کرد. پس زمین را پر از عدل و قسط می‌کند؛ همانگونه که پر از ظلم و جور شده باشد”.

این چند دلیل را به عنوان “مشت نمونه خروار” در این سوگنامه ذکر کردم تا به خوانندگان عزیز بفهمانم و بالاخص برای برادران اهل سنت که مهدی یک شخصیت تخیلی نیست بلکه یک شخصیت واقعی است که خضرگونه در اقصی نقاط عالم حضور دارد و به عنوان امام معصوم و خلیفه خداوند در روی زمین به فریاد عاشقان و شیعیان مخلص خود همیشه پاسخ مثبت می‌گوید.

بر اساس نص قرآنکریم(دوشنبه و پنجشنبه) اعمال ما به پیامبراکرم و ائمه معصومین و بالاخص به حضرت مهدی عرضه می‌شود و اگر اعمال ما مطابق قرآن و سنت بود، آنحضرت در حق ما دعا می‌کند و از خداوند سعادت دنیا و آخرت را برای ما می طلبد و اگر بر ضد قرآن و سنت بود، درباره ما استغفار می‌کند و از خداوند می‌طلبد که ما را در مسیر صراط المستقیم هدایت کند. خداوند در سوره توبه/آیه 105 چنین دستور داده است که:” وقُل اعمِلوا فَسَیَری الله عَمَلَکُم و رسوله و المؤمنون”: ای پیامبر به مردم و امت خود بگو که هر روز کار کنید و عمل کنید. پس بزودی خداوند و رسول او و ائمه معصومین(ع) اعمال شما را هر روز یا در هفته دو روز(دوشنبه و پنجشنبه) می بینند و درباره اعمال شما قضاوت می‌کنند.

مهدی جان! تو در نزد خداوند خیلی آبرو داری و خودت دعا کن درباره فرج و ظهورت؛ چون ما انسان‌های عاصی و معصیت کاریم و هرچند به صورت مکرر و مستمر دعای فرج را در هر صبح و شام می خوانیم، اما دعای ما اصلا پذیرفته نمی‌شود؛ چون ما غرق در معصیت و اسیر نفس اماره هستیم. معصیت ما مانع پذیرش دعاهای ما در مورد فرج شما می‌شود.

یا مهدی برخیز و رستاخیز جهانی بپا کن! زیرا وجدان سلاطین و شیوخ عرب مرده است؛ 57 کشور اسلامی چند روز پیش در ریاض پایتخت عربستان جلسه اضطراری تشکیل دادند و در مورد فلسطین قطعنامه‌ای صادر کردند و از اسرائیل فقط خواستند که در غزه آتش‌بس کند و از کشتن و قتل‌عام غیر نظامیان در غزه خودداری کند. اما در عمل هیچ قدمی را برنداشتند!

فقط جناب آقای رییسی رئیس جمهور ایران کلمات آتشین برضد اسرائیل ایراد کرد و از کشورهای عربی درخواست کرد که باید به ملت مظلوم فلسطین و غزه کمک اقتصادی و تسلیحاتی کنیم و صدور نفت و گاز را به اسرائیل تحریم کنیم و تقابل را جایگزین تعامل کنیم. اما سلاطین و شیوخ عرب در عمل هیچ قدمی را برنداشتند و فقط شعار پوچ و تو خالی سردادند و به ارباب غارتگر و اشغالگر یعنی آمریکا و انگلیس و فرانسه و… فهماندند که ما در ظاهر بر ضد شما و اسراییل شعار می‌دهیم؛ اما در عمل نوکر و چاکر و برادر شما هستیم؛ نگران نباشید!

چرا سلاطین و شیوخ عرب در مقابل آمریکا و انگلیس و فرانسه و اسراییل اینهمه سرکرنش به زمین می‌سایند؟

به این دلیل که آنها هیچگونه جایگاه و پایگاهی در بین مردم و ملت خود ندارند و با زور اسلحه بر اریکه قدرت تکیه زده‌اند و ملل مسلمان آنها را به عنوان سلطان و امیر انتخاب نکرده‌اند. نظامهای سلطنتی در کل کشورهای عربی دیکتاتوری هستند و منتخب مردم‌شان نیستند.

از این رو سلاطین و شیوخ عرب به دو قدرت داخلی و خارجی متکی هستند: الف- قدرت نفت و گاز و دلارهای نفتی. ب- وابستگی به آمریکا و اروپا و قدرت‌های غربی در برابر شورش‌های ملی و مردمی.

آقای ترامپ رییس جمهور اسبق آمریکا می گفت که: عربستان گاو شیرده آمریکا است! واقعا همینطور است: کارخانه‌های اسلحه سازی آمریکا و اروپا که شب و روز کار می‌کنند و انواع جنگ افزار تولید می‌کنند به این دلیل فعال هستند که عربستان و امارات و قطر و کویت و همه کوتوله‌های عربی، هزاران نوع اسلحه جدید را در هر سال با دلارهای نفتی می خرند و جیب آمریکا و اروپا و دول تولید کننده سلاح را با دلارهای نفتی پر می‌کنند.

شما در قضیه تهاجم اسراییل به غزه نگاه کنید که “سازمان همکاری اسلامی” بعد از یکماه قتل‌عام شدن مردم مظلوم غزه توسط اسراییل، در ریاض پایتخت عربستان جلسه اضطراری تشکیل می دهد و نتیجه‌اش فقط یک محکومیت خشک و خالی و بی اساس می باشد.

چرا سلاطین و شیوخ عرب نمی توانند اقدام عملی کنند؟ چون آنها نوکران و غلامان حلقه بگوش آمریکا و اروپا هستند، آنها بدون اجازه ارباب بزرگ هیچگونه اقدام سیاسی و نظامی و تسلیحاتی نمی توانند.

بدون شک تنها کشوری‌که امروز در خاورمیانه استقلال سیاسی و نظامی و اقتصادی و فرهنگی دارد، جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

چرا جمهوری اسلامی ایران اینهمه قدرتمند است و از استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و نظامی و صنعتی بر خوردار است؟

در اینجا هفت تا دلیل عمده را میتوان به شرح ذیل بیان کرد:

1-رهبری واحد و قدرتمند و بلامنازع آیة ا… العظمی خامنه‌ای به عنوان فرمانده کل قوای نظامی و انتظامی ایران.

2-وحدت ملی و مردمی و خودآگاهی سیاسی و فرهنگی و ملی مردم ایران.

3-پشتیبانی حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های ایران از جمهوری اسلامی، بویژه حمایت اکثریت مراجع تقلید شیعی از نظام جمهوری اسلامی در ایران.

4-احیای قرآن و سنت و نهج البلاغه و استفاده بهینه و بروز از آیات جهاد و شهادت در برابر دشمنان داخلی و خارجی.

5-استخراج و تصفیه منابع زیرزمینی از قبیل نفت و گاز و آهن و مس و سرب و روی و اورانیوم و…و استفاده علمی و بهینه از اینهمه منابع خدادادی که مصدر استقلال اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و نظامی ملت ایران هستند.

6-توزیع عادلانه قدرت سیاسی و اقتصادی و نظامی در بین نخبگان جامعه بر پایه انتخاب و رأی آگاهانه و قاطعانه ملت ایران.

7-مبارزه علمی و فرهنگی بصورت مستمر بر ضد تبعیض قومی و نژادی و مذهبی توسط علماء و مبلغین و نویسندگان بزرگ. هنگامی که بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اسلامی و عربی یک مقایسه مختصر انجام بدهیم به یاد این بیت معروف می افتیم که:

دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه

هر دو یک رنگند و اما این کجا و آن کجا؟

وقوع جنگ حماس و اسراییل در تاریخ 15 میزان امسال و تهاجم وحشیانه و بیرحمانه اسراییل علیه مردم مظلوم غزه ثابت کرد که دنیای امروز به شدت اسیر مثلث شوم زور و زر و تزویر قرار گرفته است.

آمریکا به عنوان “شیطان بزرگ” و مصداق اتم زور و زر و تزویر دو تا ناو یا کشتی جنگی غول پیکر را که پر از تانک و طیاره و سلاحهای پیشرفته بودند از طریق اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه در خدمت قصاب اسرائیل قرارداد و عملا بنیامین جلاد و خونریز را در کشتار زنان و کودکان و ملت مظلوم غزه حمایت قاطع و سریع کرد و حتی جلو آتش‌بس فوری را گرفت و با این قتل‌عام مظلومترین و فقیرترین و محاصره‌ترین ملت در جهان به کشورهای عربی و خاورمیانه فهماند که اگر شما هم اشتباه حماس را تکرار کنید آمریکا به کمک اسراییل همه‌تان را به شدت ادب خواهد کرد. حتی کشورهای مزدور عربی را بیشرمانه تهدید کرد که از حماس و جهاد اسلامی حمایت نکنید که آنها تروریسم هستند و هرکس از تروریست‌ها حمایت کند او دشمن آمریکا و اروپا و اسراییل است. بدون شک جنبش حماس و جهاد اسلامی در پانزده میزان 1402 و هفتم اکتبر سال 2023 بزرگترین و متهورانه ترین حماسه تاریخی را در قلب اسراییل به وجود آوردند و قلب میلیونها انسان مسلمان و آزادیخواه و عدالت طلب را در کل جهان مسرور و خوشحال ساختند.

آری، جوبایدن به عنوان رییس جمهور بزرگترین ابرقدرت در جهان یعنی آمریکا در این امتحان الهی شکست خورد و رفوزه شد و دفتر ورود به جهنم ابدی را با دست خودش امضاء کرد. در این امتحان بزرگ الهی ایران قدرتمندانه از امت مظلوم فلسطین حمایت کرد و رهبر نابغه و خردمند و جسور ایران بارها سخنرانی کرد و از “طوفان الاقصی” به عنوان بزرگترین حماسه تاریخی یاد  کرد و بالاترین امتیاز و نمره را در این امتحان الهی به دست آورد؛ اما سلاطین و شیوخ عرب در این امتحان الهی رفوزه شدند و شکست خوردند.

حتی حزب الله لبنان و شیعیان یمن شهرهای اسراییل را موشکباران کردند و در حد امکان به آمریکا و اسراییل فهماندند که اگر آمریکا و اسراییل بمباران غزه را قطع نکنند و به قتل‌عام مردم غزه ادامه بدهند، سپاه قدس که در راس جبهه بین المللی مقاومت قرار گرفته است تا آخرین لحظه حیات بر ضد آمریکا و اسراییل خواهد جنگید و از حقوق ملت مظلوم فلسطین تا مرز شهادت دفاع خواهد.

آری، وقوع جنگ حماس و اسراییل ثابت کرد که جوبایدن رییس جمهور آمریکا فقط در مقابل ملت مظلوم فلسطین شیر است و در مقابل ابرقدرت روسیه که مردم اکراین را قتل‌عام و آواره کرد، مثل یک روباه عمل میکند.

پوتین رییس جمهور روسیه که به عنوان رییس جمهور دومین ابرقدرت اتمی جهان است با جرئت و جسارت تمام هم جزیره کریمه را به خاک روسیه ملحق کرد و هم چهار ایالت روس زبان اکراین را طی دو سال گذشته به خاک روسیه ملحق کرد و از آمریکا و اروپا نترسید که هیچ، حتی، صدور گاز روسیه به اروپا را قطع کرد و صدور غلات و بویژه گندم اکراین را به کشورهای جهان ممنوع کرد و یک جنگ بی امان سیاسی و نظامی و اقتصادی را برضد کوتوله‌ها‌ و نوکران غربی آغاز کرد.

اگر این دنیا اسیر مثلث شوم زور و زر و تزویر نیست، پس چرا جویایدن در مقابل پوتین کوتاه می آید و حتی به زیلنسکی رییس جمهور اکراین هشدار میدهد که در خاک روسیه عملیات نظامی انجام ندهد که پوتین یک مرد دیوانه است و شاید به اکراین و کشورهای اروپایی حمله اتمی کند و آنگه ممکن است جنگ سوم جهانی آغاز شود و اگر جنگ سوم جهانی که یک جنگ اتمی است آغاز شود، در این جنگ کل بشریت نابود خواهد شد؟!

در خاتمه این گفتار باز به عنوان یک طالب العلم کوچک و شیعه علوی از ته دل فریاد میکشم که یا مهدی، برخیز و رستاخیز جهانی بپا کن!

مگر نمی بینی که صددر صد میبینی که ملت مظلوم فلسطین و بویژه مردم غزه چگونه قتل‌عام و شکنجه و آواره و مهاجر می‌شوند؟

در طول 45 روز بمباران هوایی و حملات زمینی توسط قصاب بی رحم اسراییل، پانزده هزار نفر از مردم غزه شهید و هزاران نفر مجروح و معلول و اسیر و آواره شدند.

هنگامی که ان تراژدی عظیم در سرزمین غزه را از طریق تلویزیون تماشا می کنم واقعا به یاد این جمله مشهور امام صادق علیه السلام می افتم که فرمود: کل ارض کربلا و کل یوم عاشورا و کل شهر محرم: هر سرزمینی کربلا و هر روزی عاشورا و هر ماهی محرم می‌باشد.

واقعا فاجعه کربلا در سرزمین غزه به دست یزیدیان قرن بیست ویکم تکرار شد. واقعا هنگامی که بنیامین نتانیاهو این قصاب بی رحم یهودی، عربده می کشید و ملت مظلوم غزه را به صورت مستمر و مکرر زیر حملات وحشیانه هوایی و زمینی قرار می‌داد، احساس میکردم که یزید در شام بر اریکه قدرت تکیه زده و مرتب شعار میدهد که لعبت هاشم باالملک ولا خبر جاء ولا وحی نزل؛ لیت اشیاخی ببدرِ شهدوا….

بنی هاشم با ملک بازی کرد؛ نه خبری از آسمان آمده و نه وحی نازل شده است؛ کاشکی بزرگان و اجداد من که در جنگ بدر کشته شدند به دست امام علی و امیر حمزه، زنده می شدند و می دیدند که چگونه من انتقام آنها را از حسین بن علی و یارانش در سرزمین کربلا گرفتم!

واقعا جنایت و خشونت قصاب بیت اللحم در سرزمین غزه روی هیتلر و چنگیز و استالین و صدام و… را سفید کرد و جهان اسلام و حتی جهان بشریت را در شوک عمیق فرو برد.

مهدی‌جان! می‌بینی که دجال یک چشم بر نصف جهان حکومت میکند و هر روز مسلمین جهان را در گوشه گوشه کره زمین قتل‌عام و شکنجه و اسیر و غارت میکند!

بدون شک اگر مسلمین جهان و سلاطین و شیوخ عرب به این دو جمله بی نظیر پیامبر اکرم عمل می کردند، امروز جهان اسلام و بویژه ملت مظلوم فلسطین در زیر یوغ استعمار و استثمار بین المللی اینهمه بردگی و اسارت را تحمل نمی کردند. جمله اول:” من اصبح و من لم یهتم بامور المسلمین فلیس منهم”: هر مسلمانی که از سر شب تا صبح راحت و آرام بخوابد و برای حل مشکلات و معضلات مسلمین تلاش و کوشش نکند اصلا مسلمان نیست”.

جمله دوم:” من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبهُ فلیس بمسلمٍ”: هر کس که بشنود صدای مردی را و صدای مظلومی را که فریاد میکشد: ای مسلمانان به فریاد من برسید و او جواب ندهد و سکوت کند، پس او هرگز مسلمان نیست.

مهدی‌جان! اگر سلاطین عرب و دو میلیارد مسلمان جهان به دو جمله مذکور عمل می‌کردند و در برابر سرنوشت غم بار ملت مظلوم فلسطین به وظایف شرعی و انسانی خود عمل میکردند، امروز هشت میلیون یهودی اینگونه مردم فلسطین و بویژه مردم غزه را بی رحمانه قتل‌عام و شکنجه و زندانی نمی کردند و بر عالم و آدم فخر نمی فروختند که اسراییل به نمایندگی از جهان متمدن، انسان‌های وحشی وغیر متمدن را قتل‌عام می کند؟!

یا مهدی برخیز و رستاخیز جهانی بپا کن و حماسه خیبر و خندق را مانند جدت علی مرتضی در قرن بیست ویکم تکرار کن و فقط تو میتوانی با ذوالفقار خون چکان علوی، وارثان مرحب و حارث و عمرو بن عبدوود را به جهنم وصل کنی و مسلمانان فلسطین را از شر آنها نجات بدهی و تمام جهان را با ظهور خویش تبدیل به فردوس برین نمایی.

والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *